הוספת מידע על - המידע יפורסם לאחר סקירה

 
 

המלצה על מלון בנתניה

הופתעתי לגלות שיש בנתניה כמה בתי מלון מומלצים מאד, בדרך כלל שמדברים על המלצה על מלון בישראל ישר קופצים, קיסריה, תל אביב, צפת ואולי גם אילת, אך לאחרונה מסתבר שיש גם כמה בתי מלון מומלצים למדי בנתניה שהיא אחלה עיר אם מכירים אותה קצת יותר לעומק ולא רק ע"פ הסטיגמה הישראלית עליה.

למשל מלון מרגוע ברחוב גד בנתניה שניתן אגב להזמין אותו באינטרנט דרך בוקינג ללא עמלות הזמנה : לחצו כאן מדובר במלון 3 כוכבים חמוד ונעים מאד, ממוקם על חוף הים של נתניה ויש בו גם חדרים ליחידים, גם חדרי זוגות ואפילו חדרים למשפחות.

עוד מלון מומלץ בנתניה שגם אותו ניתן להזמין עצמאית באינטרנט Ramada Hotel & Suites מלון 5 כוכבים מהמומלצים ביותר שיש בנתניה, ניתן לראות תמונות, לקרא מידע ולבצע הזמנה דרך הקישור הבא : לחצו כאן

סוגר את רשימת בתי מלון מומלצים בנתניה לדעתי הוא מלון מלון איילנד סוויטס חדש והגבוה עם נופים מקסימים של הים ושל נתניה, גם הוא מוצע להזמנה באינטרנט באחלה של מחיר ללא עמלות הזמנה : לחצו כאן

ההזמנה של מלון בנתניה באינטרנט דרך הקישורים שבעמוד זה מומלצת ובטוחה לחלוטין, מניסיון.

 

 

תגובות גולשים :

וואהו!!! אין דברים כאלה! לא בארץ ולא בעולם! איזה יחס אישי/ביתי מדהים! משהו נדיר. דואגים לכל מתארח מרגע ההזמנה אצל דניאלה, דרך כל זמן השהות. אירוח של מלכים. נדיבות ואדיבות. ואיך אפשר בלי לציין את אחראי המטבח אפי (אפרים), בעל החיוך והנדיבות שלא נפסקים לרגע. באמת, מקום נדיר. מומלץ בחום! מאד מאד.