הוספת מידע על - המידע יפורסם לאחר סקירה

 
 

הזמנת מלונות בישראל

לעזרה בהזמנת מלון בישראל ללא עמלות הזמנה חייגו אלינו : 03-6206147
שימו לב, בעלי דרכון זר בנוסף לדרכון הישראלי יכולים לחסוף אפילו יותר בהזמנה איתנו.

תעשיית בתי המלון בישראל התפתחה מאוד בעשרים השנים האחרונות וכיום ניתן למצוא מבחר אדיר ומגוון של מלונות בישראל , החל ממלונות פשוטים ובסיסיים ועד למלונות יוקרה ברמה בינלאומית . בכול שנה מתקיימת תערוכת התיירות העולמית בברלין . בשנים האחרונות חוזר ועולה שמה של ישראל בהקשר חיובי של האירוח במלונות . המבקרים מאירופה משבחים את רמת המלונות ומציינים שאינה נופלת מהרמה של המלונות באירופה הן מבחינת איכות המלון , רמת האירוח והיחס וכמובן האוכל המשובח .

כיום המלונות בארץ מציעים שירותים שונים בהתאם לצורכי הנופשים . ישנם מלונות המיועדים לאנשי עסקים , מלונות לצעירים , מלונות למשפחות עם ילדים , מלונות בוטיק לזוגות ועוד, בכתבה זו נסקור את המקומות העיקרים בארץ בהם מתרכזים מיטב המלונות ונעמוד על טווחי המחירים ומדדי הכוכבים המוענקים להם .

ראו הזמנת מלון בישראל בהנחה באינטרנט :
מלון באילת   מלון בתל אביב   מלון בירושלים   מלון בים המלח 
הזמנת מלון בישראל
כל הישובים והאיזורים לחץ כאן


דירוג בתי מלון בישראל

השיטה הנפוצה ביותר בארץ היא דירוג חמשת הכוכבים, אשר לפיו מקבלים בתי המלון דירוג של אחד עד חמישה כוכבים . עם זאת יש לקחת בחשבון בראשונה את איכות החדרים ורמת האבזור שלהם , כמו כן יש להתייחס אל האטרקציות והפעילויות שמלונות אלו מציעים . פרמטר נוסף הוא המתקנים של המלון כמו בריכה , גם סאונה, מרכז ספא ועוד. כמו כן, גם למיקומו הפיסי של המלון ישנה משמעות . הקרבה לחוף ים , הקרבה אל מרכז העיר ועוד. יתרה מזאת , גם לעיר עצמה ישנה חשיבות. בערים אשר מהוות מוקד תיירותי שוכנים יותר מלונות יוקרתיים לעומת ערי פריפריה , בהן שוכנים יותר מלונות ברמת 3 כוכבים אז כפי שציינו המחיר ללילה משתנה ממלון למלון בהתאם למיקומו של המלון , למספר הכוכבים שלו ולעונה בה מתקיים הנופש . להלן מידע על מחירי מלונות בהתאם לדירוג הכוכבים ועונות השנה . יש לקחת בחשבון כי ישנם מבצעים של הרגע האחרון אשר מתעדכנים מידי יום ברחבי הרשת .

בתי מלון בישראל לפי אזורים - בית מלון בים המלח 
נופש בבית מלון ים המלח הוא לרוב נופש המתמקד בסגולות הריפוי הטבעיות של המינרלים המצויים בים המלח . חופשה שכזו היא בדרך כלל רגועה יותר ומתמקדת בפעילויות שמציע המלון כמו מעיינות חמים , בוץ עשיר בגופרית ופעילות גופנית . האוכלוסייה במלונות אלו באופן יחסי היא די מבוגרת ושיא העונה הוא בחודשי החורף שכן בקיץ החום כבד . בין המלונות המומלצים בעלי חמישה כוכבים תמצאו את מלון מרידאן ,
מלון דניאל , מרשת מלונות Tamares , מלון קראון פלזה הוותיק ועוד .

מחירי בתי מלון בים המלח ברמה של שלושה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 360-500 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 300-450 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד .מחירי בתי מלון בים המלח ברמה של ארבעה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 400-600 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 350-550 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד . מחירי בתי מלון בים המלח ברמה של חמישה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בטווח של 700 ומעלה שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 300-450 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד .

 
בית מלון באילת 
 
כמעט כול בתי המלון באילת מיועדים למשפחות בחופשה . מלונות באילת מעניקות בדרך כלל שפע של פעילויות לילדים , מספר בריכות שחייה , הופעות בידור לכול המשפחה ועוד. כמובן שיש לבדוק מה מציע כול מלון . העונה המומלצת לנופש באילת היא בחודשי הקיץ אז המחירים עולים בהתאם לביקוש הרב . בין המלונות המומלצים בעלי חמישה כוכבים תמצאו את מלון הנסיכה , מלון ההרודס , מלון המלך שלמה הוותיק ועוד .

מחירי בתי מלון באילת ברמה של שלושה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 250-400 שקלים . בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 350-550 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד .מחירי בתי מלון באילת ברמה של ארבעה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 300-500 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 500-700 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד . מחירי בתי מלון באילת ברמה של חמישה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 370-650 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 630-850 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד .

בית מלון בירושלים 
נופש בבית מלון בירושלים מעניק הזדמנות לביקור באתריה ההיסטוריים והמעניינים של העיר . לירושלים אין עונה ספציפית המוגדרת כמועדפת היות וניתן לבקר בה בכול עונות השנה וכול עונה מעניקה את הייחוד שלה לעיר . בין המלונות המומלצים בעלי חמישה כוכבים תמצאו את מלון ממילא ירושלים ,
מלון ריג'נסי ירושלים , מלון מצודת דוד ועוד .
מחירי בתי מלון בירושלים שלושה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 400-600 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 400-700 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד . מחירי בתי מלון בירושלים ברמה של ארבעה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 400-700 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 550-750 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד . מחירי בתי מלון בירושלים חמישה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 700-1000 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 800-1200 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד .

 
בית מלון בתל אביב 
 
בתל אביב, פועלים באזור ה- 45 בתי מלון שונים . חלקם מציעים לינה למטרה עסקיות ולקיום פגישות עסקים , חלקם מיועדים ללינת תיירים צעירים המגיעים לבלות בעיר מרחבי העולם וחלקם מיועדים למשפחות  . חלק מהמלונות הטובים של ישראל שוכנים בעיר תל אביב, בניהם תמצאו את
מלון דיויד אינטרקונטיננטל , מלון ישרוטל טאואר ומלון קראון פלזה תל אביב המשמש גם כמלון עסקים .
מחירי בתי מלון בתל אביב ברמה של שלושה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 400 ומעלה שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בסביבות 500 שקלים ומעלה לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד .
מחירי בתי מלון בתל אביב ברמה של ארבעה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 400-600 שקלים. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 400-700 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד .
מחירי בתי מלון בתל אביב ברמה של חמישה כוכבים : בחודשי החורף ינועו המחירים בין 700 שקלים ומעלה. בחודשי הקיץ ינועו המחירים בין 800-1200 שקלים לזוג ללילה על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד . תגיות : הזמנת מלון בישראל, מלון בתל אביב, מלון בירושלים, מלון באילת, מלון בצפון.


לעזרה, חיפוש, המלצה ועזרה בהזמנת מלונות בישראל השאירו לנו פנייה :ראו גם הזמנת מלון בחו"ל ללא עמלות הזמנה - בוקינג הוטל


ראו גם את אתר מלונות ברומא מקבוצת קליק גו travel

sitemap